Obrázek autoraBe_on the Screen

David Smutný | Škola

Škola | .png

Dvě postavy ze seriálu Southpark: Eric Cartman a Cheff někoho pobaví a vytvoří vám vytvoří úsměv na tváři.

Dobrý den, připravil jsem si pro vás obrázek nazvaný škola. Obrázek jsem chtěl hlavně vytvořit tak, aby působil vtipně a zábavně, což se mi, myslím, i podařilo. Na obrázku jsou zobrazeny dvě postavy ze seriálu Southpark: Eric Cartman a Cheff. Naše škola nedávno vydala svůj merch, tak mě napadlo vytvořit tenhle obrázek, protože mi to přišlo zajímavé a vtipné. Na tento seriál koukám dost často a takhle mohu alespoň podpořit svoji školu. Tyhle dvě postavy jsou snad moje nejoblíbenější z celého seriálu, vždy se u něj směji. Doufám, že tento můj výtvor někoho pobaví a vytvoří vám úsměv na tváři. Obrázek mě bavilo dělat a času, který jsem tomuto dílu věnoval, vůbec nelituji!

Škola | .png | 1080×2400 Mpx

David Smutný | 14 let