Obrázek autoraBe_on the Screen

Ester Škrabáková | Já nevím

Já nevím | .tiff

...je těžké chodit do školy, jsou tam dospěláci, kterým nerozumím.

Kreslila jsem postavu podle sebe, je to takový můj avatar. Je jako jako já. Asi jako já uvnitř, takhle si připadám. Chtěla bych jejím prostřednictvím říct, jak je těžké chodit do školy, jsou tam dospěláci, kterým nerozumím. Moc se neusmívá a vlastně je jí všechno jedno. Obrázek je nakreslený ve stylu anime. Anime je super, moc mě baví styl, kterým je kresleno. Anime je boží, protože je to anime! Kreslím si ho v každé volné chvilce, trénuji. Digitální kresba mě baví, protože ji můžu kdykoliv opravit. Můžu používat podklady a trénovat podle předlohy. Docela mi to pomáhá i v obyčejném kreslení. Pracovala jsem v programu SketchBook na kreslícím tabletu Wacom. Letos je to poprvé, co se s digitální kresbou se setkávám, a určitě to není naposledy.

Já nevím | .tiff

Ester Škrabáková | 10 let